Září 2015

Malé věci 23. část

21. září 2015 v 14:30 | Hubert |  Malé věci
Zoufale melancholický večer trávený v polotemném pajzlu, jako by hřejivě připomínal přicházející podzim. Sladce se vkrádá do našich hlav s vylitými mozky. Snažíme se být čistí, bez poskvrny. A však časem zjišťujeme, že právě šrámy a skvrny z nás dělají lidmi hodnotnějšími. Vracíme se tedy zpátky. Zpátky ke špíně. Částečné temnotě. A zároveň originalitě, kterou v čistotě nelze nalézt. Alkohol nám je k těmto krokům vlídným průvodcem. Někdo zapíjí hořkost nenadálé ztráty, někdo polyká smutek z nekonečného odloučení. Odloučení od reality, které občas potká každého z nás. Měl bych na to být zvyklý, ale na tohle si člověk nezvykne. Pak jsou tu jedinci, kteří prostě jen chlastají. Ale úplně nejhůř je na tom Johnny B. Čeká ho šťastná událost. Narození potomka, jeho prvorozeného. Což by bylo v naprostém pořádku. Ten chlap už má věk i docela rozum na to, aby se postaral o ženu, dítě i to dítě, které má ve své hlavě. Jenže žena, se kterým to dítě čeká, není ženou, se kterou žije. Není ženou, kterou miluje. A to je velmi jemně řečeno prekérní situace.

"To mi teda vysvětli. Ty máš doma hezkou ženskou, se kterou seš snad od doby, co se ti poprvé cíleně postavil. Jasně, je trochu panovačná, ukřičená, má malý prsa, vyčítá ti kdejakou kravinu, nemá ráda Mötorhead,..."

"Dobrý, mi to chápeme. Pokračuj v otázce, prosim tě." přerušil jsem Kuklův monolog, který se zdál být ještě na několik odstavců.

"Jak tě kurva napadlo, že strčíš svůj pidiocásek do něčeho tak projetýho, jako je ta čůza Diva? Vždyť ta by opíchala i tady Soudruha!" ukázal Kukla na prošedivělého staříka u vzdáleného stolu.

"Kukla má recht! Vždyť je nechutná. Jó před první stovkou pér, který za svůj život vysrkla to byla ještě frnda k pomilování, ale teď? Ani nechci vědět, jak to tam dole má teď vytahaný. A ty uděláš ještě tu blbost, že si nevezmeš kondom. Víš kolik druhů teď dělají? To máš s vroubkama, se speciálním lubrikantem, vybereš si příchutě. Ty vole, ono je to snad i lepší s ním než bez něj." vyčítavě přeháněl Chill.

Johnny B jen smutně koukal. Neřekl ani slovo. A tyhle kecy mu teď stejně vůbec nepomůžou. Všechno to vyklopil mně několik hodin poté, co se to dozvěděl a vypil asi litr vodky. Neona byla tou dobou u rodičů a on měl nutkání jí to zavolat, ale dokázal to naštěstí překonat. V tom stavu by to možná ještě zhoršil. Ono nic v našem světě není jen růžové. Ty brejle je lepší si sundat hned, než aby nám je nějaká štiplavá facka srazila z hlavy. Ti dva měli problémy, nacházeli se v prapodivné vztahové krizi, ze které snad ani nebylo úniku. Ten únik nakonec oba našli. Neona v nějakým urostlým ulízanci a Johnny B právě v Divě. Jeden večer prostě zapíjel smutek z neodvratitelné ztráty milostného vztahu s milovanou ženou. Diva se ochomítala kolem Yakuzy, jen aby z něj vytřískala nějakej panák zdarma. Pak si všimla osamoceného muže, skleslého, utapějícího smutek v půllitrech piva. Hodila na něj své vykulené oči, smála se jeho vtipům, osahávala mu stehno a nakonec si jej odvedla domů. V tu chvíli byli oba spokojení. Johnny B tím, že našel lék na svůj smutek, Diva dalším zářezem na své pažbě a alkoholem, kterej vypila zdarma.

Ve chvíli, kdy vyprávěl o tom jak šli spolu do postele, jsem se prostě neubránil a zeptal se na něco, co zajímá každýho, kdo Divu zná a nespal s ní. Jen Chill ji prákrát ohnul a úplně ze všeho nejvíc tu ženskou nenávidí. Nikdo vlastně neví proč. A Kukla tvrdí, že s ní nejspíš spal. Minimálně se jedno ráno probudil vedle ní. A všechno tomu nasvědčovalo.

"A jakou vlastně má vagínu? Fakt tak vytahanou, jak vykládá Chill?"

"Ta ženská je nechutná jako celek." odpověděl Johnny B nenávistně.

Tvrdila mu, že bere prášky. O pár měsíců později se ukázalo, že nebrala. A že je těhotná mu sviňácky oznámila až ve třetím měsíci, tedy ve chvíli kdy se s tím už nedalo nic dělat. Leda že by člověk sáhnul po drastickém řešení obsahujícím baseballovou pálku, mokrej hadr a několik pytlů na odpadky. Johnny B se to dozvěděl v době, kdy jeho vztah s Neonou zrovna prožíval druhou vlnu zamilovanosti. Neustále po sobě vyjížděli, byli jak nadržený morčata. Byl na ně moc hezkej, ačkoliv trochu nechutnej pohled. Jenže to mělo skončit a ten vztah se znovu ponořil do doby temna.

Neoně patří ke cti, že tu informaci ustála a stále s Johnnym B žije. Jen jsou teď oba zmatení a tak trochu zoufalí. Neona do toho taky pořádně naštvaná, ale snaží se to nedávat najevo. Její ženskost a silná pozice v životě Johnnyho B dostala tvrdou ránu. Byla naprosto znemožněna, ale evidentně cítí, že na tom má svůj podíl viny. A tak se snaží zachovat zbytky své důstojnosti a zkusit to prostě zvládnout. Nejhorší je, že Johnny B to bude mít celej život na talíři. Ať už vztah s Neonou vydrží či ne.

Tak tady sedíme a po několika povzdechnutí se snažím navodit jiný téma. Trochu to tady oživit, protože teď všichni vypadáme jak partička nudných chcíplotin.

"V lidským životě, přijde spousta milníků. První láska, první rána pěstí, první pivo,..."

"První dítě." přerušil mě Kukla.

"Nebo když se naučíš srát venku." doplnil Mantras.

"To úplně není to k čemu jsem směřoval, ale v zásadě máš vlastně docela pravdu. Jedním z těch milníků, o kterých jsem chtěl mluvit jsou první prsa, která člověk vidí a může se jich dotknout. Pamatujete si na ně vůbec? A nepočítejme do toho máminy prsa. Tak nechutní nebudem. Že Milfe?" řekl jsem a všichni se zasmáli.

Chill nahodil nevraživý pohled na Milfa, vzhledem k historii, která se k nim a Chillově mámě váže.

"Já si na to pamatuju dost dobře, bylo to několik minut... no, možná vteřin, než jsem přišel o panictví. To byl děsnej zážitek. A vlastně to bylo poprvé, co jsem viděl ženská prsa, která jsem si přál vidět. A musím přiznat, že jsem byl značně zklamán. Neměly ten tvar, jakej jsem očekával. Přišel jsem na to, jak holky lžou svýma podprsenkama. Úplně mě to vyvedlo z míry. Ale to vzrušení mě stejně nedovolilo přestat. Takže ačkoliv jsem byl zklamán, tak jsem prostě bez delšího váhání pokračoval v již dávno rozjeté činnosti. Vzpomínka je to dodnes značně úsměvná. A ta holka je stále moc hezká. Ale její prsa bych už vidět nechtěl. V tu chvíli jsem ztratil veškeré iluze. Rozsypal se mi celej svět plnej dokonalých koz. To byl milník, na kterej do smrti nezapomenu. Naštěstí jsem později zjistil, že existují holky, který podprsenkou lhát nemusí. To je pak radost se dotýkat!"

"Ty podprsenky jsou děsná věc. Nejhorší jsou takový ty podprsenky z push up efektem. Největší podvod na chlapy v dějinách lidstva!" rozohnil se Milf.

"Já když dřív chodil do B6ky," začal vyprávět Kukla

"tak tam jsem stabilně potkával spousty holek. Chodily tam takový, který člověku po třech fernetech odpověděly na jakoukoliv otázku a po šesti sebou nechaly v klidu ovládat. Byl jsem ještě mladej fousek, neotrkanej. Ale brzy jsem zjistil, že ty holky to chtějí a že vlastně chtějí klidně i mě. Problém byl, že jsem na tom s chlastem byl v té době podobně jako ty holky, takže jsem dal šestej fernet a nechal jsem sebou ovládnout jakousi starší dámu. Alkoholičku, z které táhla zelená na sto honů. Zatáhla mě na ty nechutný hajzly, který tam snad mají ještě dneska. A začala mě kouřit, během toho vytáhla ty svoje obří věšáky, který teda vůbec vzrušující nebyly, spíš se mi z nich dělalo zle, a dál kouřila, což jí teda šlo fakt dobře. Pak znalecky vycítila, že se blíží konec a já jí na ty obří svěšený prsa pustil všechny své žaludeční šťávy."

"Počkej, ty ses na ni vyzvracel, ty prase?" vyskočil ze židle šokovanej Johnny B.

""Ne, normálně jsem se udělal, ty vole." odpověděl Kukla a všichni jsme se zasmáli jeho slovní hříčce.

"Od té doby je na těch hajzlech černým fixem napsaný Kukla vs. obří věšáky - 1:0."

Za ten večer padla ještě spousta historek plných nahoty, sexu a ženských ňader. Naláda se přelila ze zoufalé v nostalgicky nadějnou. Nic už nebude jako dřív, žádný časy se už nikdy nevrátí, ale je fajn si občas vylít hlavu s partou přátel a na ty zkurveně boží časy, na který lze vzpomínat jen v dobrým, si zavzpomínat.

Celou naši diskuzi nakonec krásně shrnulo prohlášení, který jsem řekl já nebo Johnny B nebo kdokoliv, to je jedno. Ale podepsali bysme se za něj vlastně všichni.

"Nakonec není důležitý, jak jsou ty prsa velký, symetrický nebo jakej mají tvar. Důležitý je si najít takový, kterých se chytneš a už je nikdy nebudeš chtít pustit. Takový prsa každej chlap hledá a jakmile je najde, tak se jich musí držet do poslední chvíle!"