Lásko, neboj se smrtky

9. září 2011 v 11:06 | Hubert |  Příběhy bez konce... aneb začátek taky nehledej
"Dostal jsem polibek. Polibek, který ty ostatní předčí. Byl to totiž polibek smrti."

Jednou musí přijít ten čas. Čas se rozhodnout. Být spolu navždy, nebo se už více nespatřit. Stačí říct jediné slovo. Stačí to jediné slovo slyšet. Uvědomovat si jeho význam, který rozhoduje o životě nebo věčné lásce.
Lásko, neměj strach. Všechen náš čas již uplynul. Je pryč a já musím jít s ním. Pokud se na tu cestu vydáš za mnou, nebude cesty zpět. Musíš si být jistá, že to chceš. Musíš vědět, že tím můžeš něco ztratit. Musíš vědět, že láska může být věčná. Mužeš mi věřit. Ale nikdo tě nenutí.

Chci abys věřila. Chci aby jsi mě slyšela, ovšem ani netuším jestli mi rozumíš. Možná mi rozumět nechceš. Pochopil bych, kdyby to byla pravda. Lásko, neboj se smrtky. Jsem daleko od tebe, přesto tě má duše stále obklopuje. Stále ji cítíš. Víš, že nemůžu být tak daleko. Nemůžu být tak daleko, když ten pocit stále sílí.

Lásko, neboj se smrtky. Je strážcem naší cesty. Může být ten, který naše duše znovu spojí. Může být tím, kým nikdo jiný, nemůže být. Nemusíš mít strach. Smrtka není vrah, je stejnou součástí života jako voda, oheň nebo vítr. Může tě odnést za mnou a už nás nikdy neoddělit. Musíš si být ale jistá, že to chceš. Že nebudeš litovat. Vím, je to těžké rozhodnutí. Ale chci aby jsi věděla, že se nemusíš bát.

V hlavě ti zní valčík a chtěla bys tančit. Ten zvuk se mění v ohlušující palbu kulometu a ty se hnaná strachem, rozbíháš. Máš před sebou cestu kratší, než se zdá. Smrtka ti pomůže. V naručí tě odnese do mého světa. Světa, kde naše láska bude věčná. Zašeptala jsi, že jsi připravena. Lásko, neboj se smrtky. Zašeptala jsi, že nemáš strach. Lásko, neboj se smrtky. Teď tě odnáší, za mnou. Zdá se ti to, jako živý sen. Máš zvláštní pocit, jsi smířená a zároveň napjatá.

"Lásko, neboj se smrtky. Chytni mě za ruku a pevně ji drž."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 $tranger ^^ Girl $tranger ^^ Girl | 9. září 2011 v 16:42 | Reagovat

Mám z toho husí kůži.

2 Míša K. Míša K. | 17. září 2011 v 21:51 | Reagovat

jo to já trochu taky, zajímavé.. -ale dobré :)

3 $tranger ^^ Girl $tranger ^^ Girl | 19. září 2011 v 12:29 | Reagovat

Tak už jsem tu a kromě tohoto víkendu mám čas vlastně pořád. Tak až ti to bude vyhovovat tak se nějak ozvi ;)

4 Terry Skell. Terry Skell. | 23. října 2011 v 14:36 | Reagovat

Skvělé..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama