Sex, drogy a Heavy Metal 2. díl, 8. kapitola

15. října 2010 v 11:25 | Hubert |  Sex, drogy a Heavy Metal
David, Franta a Fred jsou na Wackenu a já se pokouším společně se Zdenálem za nimi dopravit. Trochu jsme se zdrželi na vesnické pouti. LSD v mém těle totiž působilo trochu silněji než bych myslel. Dlouhou dobu jsme seděli v autě a příšerně jsme se smáli. Ať už to byl pohled na sebe ve zpětném zrcátku nebo pocit že jsme vlastně chtěli někam jet. Všechno bylo tak vtipný, že mě na nějakou dobu zamrzl xicht v příšerným výtlemu. Když jsme si uvědomili, že jsme měli v plánu jet do Německa tak se Zdenál rozhodl že vyrazíme. LSD stále působilo v mém těle a tak jsem tohle rozhodnutí nechápal, ale Zdenál tvrdil že už je ready.

"Ty vole sleduj ty čáry!" po chvíli povídá Zdenál.
"Já vim, jsem si všiml už dřív že jsou nějak moc bílý. Jenom jsem nechtěl nic říkat." reaguju zamyšleně na pruhy na dálnici.
"Na to seru že jsou bílý. Mě spíš deptá, že se nedaj přejet. Furt uhýbaj."

A tak na nás projíždějící řidiči troubili jako šílení. A Zdenál pořád přejížděl z jednoho pruhu do druhýho, až mě napadlo jestli to vlastně není pro nás nebezpečný. Asi to nebezpečný bylo, ale nějak jsme to neřešili. Nebo jsme to spíš nepotřebovali řešit. Byli jsme v jiným světě. V takovém kde se nedá zranit, natož aby jsme se zabili.

"A stejně ty čáry jsou divně bílý!" prohlásil jsem.
"Když se na to podívám z bližšího pohledu..." řekl Zdenál a celou svou horní polovinu těla vyklonil z okýnka, aby se podíval.
"...tak bych řekl, že jsem právě hlavou jenom o pár cenťáků minul značku!" dodal se smíchem.
"Vole to je zase debata. Jedeme po dálnici a řešíme čáry."
"No vidíš! To mě připomíná, že až dojedem do Německa, tak si nějakou čáru taky musím vyřešit. Nerad bych totiž celej Wacken prospal." oznámil mě Zdenál.

Zdenál stále vypadal že se za volantem hodlá zabít a tak jsem se zeptal jestli nechce dát benzínku. Nevypadal moc nadšeně, ale nakonec zajel na první benzínku, kterou jsme potkali. Bezmyšlenkovitě a s nejasným cílem jsem bloumal po benzínce a vybíral si něco k jídlu. Vzpoměl jsem si na video kde Vypsaná fixa okupuje benzínku a Márdi nadává na bagety. Tak jsem si dal kuřecí. Zdenál se tvářil jako velkej podnikatel do chvíle, kdy si koupil dva redbully a nejlevnější vodku. Moc jsem ten nákup nepochopil.
Když jsem se chystal platit, tak jsem dostal na něco obrovskou chuť, ale netušil jsem na co. Najednou můj zrak uvízl na regálu s cigárama.

"A ještě dvoje krátký startky!" řekl jsem obsluze u pultu.

Nejsem nějakej velkej kuřák, ale prostě jsem pocítil, že si zapálit potřebuju. Když to viděl Zdenál, tak vyexoval oba redbully a nadšeně si jednu cigaretu nabídl. A to nekouří vlastně nikdy.
Pomalu se blížil večer a my byli už jen kousek od hranic. Vliv LSD na moje myšlení už nebyl tak velký, což cítil i Zdenál. A tak jsme pokračovali dál v cestě.
Na hranicích kupodivu nebyl žádnej problém a tak jsme frčeli Německem nadzvukovou rychlostí. Nebo mě to aspoň tak připadalo. Pak mě napadlo, že bysme mohli zavolat těm třem, ať víme kde je hledat. Vzal jsem Zdenálův mobil a vytáčel jsem Frantovo číslo.

"Noooo?!" ozval se nelidskej výkřik.
"Tady Roni, zdarec chlapáku. Kde jste?"
"Vole, v Německu - okamžitě nasedni na vlak a přijeď! Jsme totálně na plech, David blije jak šakal a Fred se snaží sbalit bezdomovkyni co spí na lavičce v parku!"
"A kde přesně jste. Už jsme se Zdenálem v Německu..."

Pak si vzal telefon do ruky Zdenál, něco do něj vychrlil a po chvíli telefon típnul.

"Je to v pohodě. Už jsme blízko." jenom řekl.

A já neměl na výběr jinou možnost, než tomu prostě věřit. Do té vesnice jsme dorazili něco před půlnocí. Nakonec jsme je našli na náměstí jak se mlátí s nějakýma bezďákama.

"Dělejte, sedejte do auta!" zařval na ně Zdenál a všichni naskákali dovniř.
"Do prdele. Co vy tady děláte?" nechápal Fred.
"Jedeme náhodou kolem..." povídám.
"Frede ty jseš totální pako vylízaný. To sis nemohl všimnout dřív, že ta bezdomovkyně je vlastně ožralej chlap s nožem v ruce?! Kurva to je zasranej výlet!" křičel do toho Franta.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Venom, Havránka Venom, Havránka | E-mail | Web | 16. října 2010 v 10:54 | Reagovat

Tohle je bomba! Já to žeru, tebe žeru xDDD bílý čáry supr ale bezdomovkyně to zabila úplně :DDD

2 Scarlett Scarlett | 16. října 2010 v 17:19 | Reagovat

Tak sa čakanie nakoniec vyplatilo a ešte ako :D.Koniec s ožratým chlapom nemal absolútne chybu :D.Chválim...

3 Lily Addams Lily Addams | Web | 17. října 2010 v 12:54 | Reagovat

Opravdu dobré :-D nechceš napsat knihu? :-D

4 Petra Petra | Web | 18. října 2010 v 17:51 | Reagovat

:D:D:D Pěkný, bílý čáry mě pobavily :D

5 alenka15987788 alenka15987788 | Web | 15. listopadu 2010 v 16:25 | Reagovat

G.O.D. - moc fajn

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama