Červenec 2010

NekroRomance

5. července 2010 v 23:29 | Hubert |  Příběhy bez konce... aneb začátek taky nehledej
Už je to nějaký pátek co jsem zemřel. I nějaká sobota už proběhla. Mé hnijící tělo leželo pár dnů pod drnem, jenže teď už mě to přestává bavit. Jen tak ležet a nechat červy ať prožírají vaše zapáchající tělo není moc velká zábava. Co s tím? říkal jsem si. A pak jsem se rozhodnul. Půjdu se mrknout, co asi dělá moje holka.
Hrobař svou práci na mém hrobu slušně odflinknul a tak nebyl problém se z něj vyhrabat. Vylezl jsem a oprášil jsem hlínu ze svého saka. Trochu mě překvapilo že jsem o dost nemotornější než jsem byl zaživa. Jako problém to nevidím. Spíš mě zajímá jak budu chodit, až mě odpadne ten kus stehna co se drží jen silou vůle. Rozpárané břicho, z něhož vylézá střevo mě až tak netíží. A tak krokem opilého, odcházím hledat hrob kde by měla ležet moje holka. Tma, hřbitov, sova houkající do strašidelného ticha - to vše mi teď docela nahání hrůzu. Ale snažím se to nevnímat, protože hrob své holky prostě najít musím. Asi bude dost naštvaná až mě uvidí. Když jsme se viděli naposled tak jsme to mou novou károu naprali přímo do betonové zdi. Na místě jsme byli mrtvý. Snad radost z toho že mě znovu vidí přebije její vztek.
Á tady to je. Dívám se po nějaké lopatě nebo něčem čím bych její hrob mohl vykopat. Sakra nikde nic. Hold ji budu muset vyhrabat rukama. Trochu nepřirozeně jsem si při vyhrabávání hlíny vykroutil malíček na pravé ruce, takže následně odpadl. Je těžký dávat si pozor na svoje tělo, když necítíte bolest.
Právě jsem se dostal až k její rakvy. Moje holka už bouchá na poklop, chce taky ven. Zlehka jsem rakev otevřel.
"Do hajzlu co je to za zrůdu?" vykřikl jsem s úlekem.
"Hlavně že ty jseš krasavec, blbečku!" odpověděla mrtvola ležící v rakvy mé dívky.
Dřív byla tak krásná. Každej kluk mě ji záviděl. Kdo ji chtěl, musel se nejdřív porvat s tlupou dalších nápadníků. Teď by se o ni chtěla rvát maximálně banda nekrofilů. No ale co? Je to moje holka a mám ji rád. A je úplně jedno, že jí z levého oka vylézají dva červy.
"Byla jsem zvědavá kdy tě konečně napadne vylézt a vyhrabat mě z téhle díry, do které jsi mě dostal." řekla neskutečně sexy tónem. Kdybych měl jistotu že mě neodpadne pták, když se pokusím o pohlavní styk, tak se na ni okamžitě vrhnu. Pomohl jsem jí vstát a společně jsme opustili hřbitov. Šli jsme kolébavou chůzí ruku v ruce a já si poprvé uvědomil, že ta smrt vlastně ani tak špatná není.
"Mám hlad." řekla má milovaná a já začal přemýšlet co asi tak nemrtvý jedí. No jasně! Lidský maso přece. Vzpoměl jsem si, že kousek od hřbitova je benzinová pumpa, kde pracuje jedna ohromně sexy holka. Tak jsme tam zamířili. Když už máme jíst lidský maso, tak ať je mlaďounký. Máme štěstí že už je dost pozdě v noci a tak v benzinové pumpě není žádný zákazník. Jen ta sexy holka.
Když nás uviděla tak příšerně zakřičela a snažila schovat za přepážkou. Tak jsem ji chytnul za paži, jako že ji zvednu, jenže ta děvka sebou trhla a urvala mi pravou ruku. Moje láska se jí okamžitě zahryzla do krku a tak byl konečně pokoj. Popadnul jsem svou urvanou ruku a dal jsem si ji do zadní kapsy od kalhot. Trčela ven a působilo to asi dost divně, ale mě je to fuk. Já jsem přece mrtvej. Vlastně nemrtvej.
Chvíli jsem mlčky pozoroval  jak moje holka okousává maso toho, teď už, bezvládného těla až na kost. Pak jsem si uvědomil, že mám taky hlad. A sakra velkej. No na nic jsem nečekal a pustil jsem se taky do té hostiny. Kupodivu mi to chutnalo a tak jsme stále pokračovali v pojídání, až z té dívky zbyly jen kosti. Poté jsem se na svou holku podíval a vlepil jí pusu. Klasická pusa to sice nebyla, protože ani jeden z nás už tak nějak nemá rty, ale i tak stála za to. Nejspíš jsem to dělat neměl. Ta celková naše situace mě najednou neskutečně vzrušila. Vrhnul jsem se na ni, ona vůbec neprotestovala. A tak jsme se dlouhé minuty oddávali sexuálním hrátkám. Dost zvláštním sexuálním hrátkám. Každým naším pohybem nám totiž odpadávala další část těla. Takže já se nakonec ocitnul bez končetin a jí zbyla jen pravá ruka. A protože po sexu je vždycky hlad a mi neměli jak si opatřit maso. Tak jsme se celou láskou začali požírat navzájem.

Joe zabil Jeffa - Jeff zabil Joea

4. července 2010 v 13:22 | Hubert |  Příběhy bez konce... aneb začátek taky nehledej
Vždy existuje jiný úhel pohledu, než je ten váš. Myslete na to až budete někomu vyprávět historky ze svého života.
Upozornění:  Sledujte jména - jinak v tom budete mít takový zmatek, že by vás nevymotali ani šroubovákem.

Joe zabil Jeffa
"Já tě zabiju ty zasranej parchante!" slyším, když se procházím po naší klidné čtvrti na kraji města. Po chvíli kolem mě proběhl Phil a za ním jeho brácha Mark se sekerou v ruce a nepříčetným výrazem v obličeji. Chovají k sobě celkem zvláštní vztah. Jsou jednovaječná dvojčata, takže působí zajímavě, když vidíte jak se pokouší zabít dva na chlup stejní chlápci. Pomalu spolu stárnou, je jim 42 a už od narození se navzájem snaží zabít. Traduje se že Phil se narodil se zlomenou rukou a Mark s modřinami na obličeji. Nevím co je na tom pravdy, ale od té doby se prý nenávidí. Přesto spolu bydlí v jednom domě, nosí stejné oblečení a dokonce si před půlrokem chtěli vzít stejnou ženu. Kelly, devatenáctiletou prodavačku v místní drogerii. Je to taková punkově laděná, ale moc hezká holka. Vůbec nechápu jak ty dva dementy mohlo napadnout že by si jednoho z nich chtěla vzít. Teď s ní totiž chodím já.
Phil s Markem už uhání daleko přede mnou. Nechápu že jsou ještě oba naživu.
Procházím kolem domu pošťáka Chrise, ten sedí na zahradě a na férovku si šlukuje jointa. Ještě kousek a budu u drogerie, kde pracuje moje Kelly. Už tam skoro jsem, když si všímám že naproti mě kráčí ten všivák Jeff. Blbec, kterej si myslí že chodí s Kelly. Přesně před vchodem do drogerie jsme se setkali.
"Zdravím tě." povídám.
Jenže ten hajzl mě hned jednu vrazil. Dostal jsem dost slabou pecku do brady, takže jsem se napřáhl že mu to vrátím a on jen srabácky utekl do drogerie. Tak jsem se naštval a šel jsem za ním.
"Ahoj lásko." přivítala mě Kelly, když jsem vstoupil dovnitř. Rozhlídnul jsem se a zaznamenal jsem pohyb u pánských deodorantů. Najednou mým směrem přiletěla skleněná pánská voňavka a roztříštila se o zeď. Kelly zaječela a já skočil do regálů za kterými se schovával Jeff. Chytnul jsem ho pod krkem a začal jsem s ním mávat do všech stran, pak jsem mu jednu vrazil přímo do nosu. Vstal jsem a šel jsem políbit Kelly. Jenže Jeff vstal taky, chytnul mě za nohu až jsem spadnul na zem. Byl jsem docela otřesený z toho pádu a tak Jeff využil času a schoval se za téměř dvoumetrový regál se sprchovými gely a holícími potřebami. V tu chvíli jsem se vší silou opřel o ten regál, až se na Jeffa převrhnul.

Jeff zabil Joea

Kráčím po chodníku naší čtvrti. Všude je klid, jsou slyšet jen ptáci a zvonek, kterým svolává místní zmrzlinář děti ke své dodávce. Naproti mě běží malá holčička a ve své malé ručičce drží bankovku. Usmívá se a radostně běží koupit si zmrzlinu. Když už zaběhla za mě tak jsem si všiml, že naproti mě běží někdo další a za ním další člověk, který něco drží v ruce.
"Hlavně neproveď žádnou hloupost Phile." zaslechl jsem, když se siluety dvou běžících postav přiblížili ještě víc. Byl to Mark a za ním jeho bratr Phil se sekerou v ruce. To jsou dvě nejznámější postavy naší klidné čtvrti. Jednovaječná dvojčata, která mají pocit že být jedináčkem musí být mnohem lepší. Ten pocit mají odjakživa. Takže se odjakživa snaží navzájem zabít. Dokonce jsem slyšel že když se narodili tak Mark měl zlomenou ruku a Phil modřiny na obličeji. Prostě dva blbečci, kterým táhne na 40 a ještě pořád bydlí spolu. Ještě že jsou tak blbí že se nejsou schopni zabít. Prostě to vždycky nějak poserou. Před půlrokem požádal Mark o ruku dvacetiletou prodavačku v drogerii, Kelly. Když ho odmítla tak to zkusil druhej den znovu, akorát řekl že není Mark, ale Phil. Jenže ho odmítla znova.
No smál jsem se hodně, když jsem se to dozvěděl. Teď s Kelly chodím já.
Mířím do drogerie kde Kelly pracuje. Mark už proběhnul kolem mě a za ním v závěsu Phil. Opět si všímám že někdo kráčí naproti mě. Je to ten vůl Jim. Nechápu v čem ten člověk jede, že si myslí že chodí s Kelly.
Setkali jsme se přesně před vchodem do drogerie a ten parchant mě z fleku kopnul do břicha. Tak jsem ho čapnul a prohodil ho výlohou drogerie. Vešel jsem dvěřmi dovnitř a rozhlídnul jsem se kde leží.
"Ahoj miláčku." řekla Kelly, když mě uviděla.
"Promiň mi tu výlohu Kelly, až to s ním skončím tak to dám do pořádku." řekl jsem a začal jsem hledat Jima. Pak na mě přiletěla zubní pasta, což byl evidentně zoufalý pokus mě zastrašit. Ale zubní pastou jde zastrašit dost těžko. Chytnul jsem hasicí přistroj, který visel na zdi vedle mě a čekal jsem co se bude dít. Když v tom mě někdo zaklepal na rameno. Prudce jsem se otočil a vší silou jsem ho praštil hasícím přístrojem do hlavy. Tělo dotyčného se zhroutilo na zem, zaslechl jsem Jimův smích a já s hrůzou zjistil že jsem zabil Joea.