Vězení, horší než smrt 1.7.

18. května 2010 v 13:17 | Hubert |  Bůh Vás nenávidí. Všechny!
Řeknu vám co je pro mě v tomhle podělaným vězení nejhorší. Už jsem tu skoro tři měsíce a za tu dobu jsem neměl ani jednu cigaretu. Ani jedno blbý cigáro. Žádná šikana, hnusný jídlo nebo záhadný úmrtí mě nepodlamuje psychiku víc než to, že si prostě nemůžu zapálit. Podělaný Španělsko... to tady jako žádnej vězeň nekouří nebo co? A jestli tady nějakej vezěň kouří tak jak to že o tom nevim? A jak sem proboha ty cigarety dostal?
Jinak se v mým zkurveným životě nic moc nezměnilo. Pořád se snažím vyhýbat tomu dvoumetrovýmu satanistovi s potetovaným xichtem. A jak to tak vypadá,  ten bláznivej kněz Ribeiro se snaží zase vyhýbat mě. Už asi týden jsem na něho nenarazil a kdykoliv jsem se na Ribeira zeptal toho všiváka suplujícího nejlepšího přítele Rufína, tak snad pokaždé řekl že odešel těsně před tím než jsem přišel. Ať už jsem přišel kamkoliv.
Takže stále ještě netuším odkud Ribeiro zná moje pravý jméno. Začínám mít pocit že tu lítám v začarovaným kruhu a nejsem schopnej se z něj vymotat.
Dneska jsem se bavil s Rufínem o tom proč vlastně jako jedinej, po mým příchodu do vězení, za mnou přišel a začal se se mnou normálně bavit.
"Víš to je jednoduchý..." povídal. "Každej novej přírůstek do tady toho pekla, musel projít několika dny brutální šikany. Je tu vytvořena jednoduchá hierarchie. Jsou tu drsní bouchači - vládci, ze kterých jsou posraný i dozorci. Ti si každýho vězně pár dnů proklepávali a když člověk jejich šikanu ustál, tak ho přijali mezi sebe. Pokud ne tak je člověk po tak tvrdé šikaně totálně psychicky na dně a většinou dostává sadu i od normálních vězňů. A zlepší se to až po pár měsících, kdy zas přicházejí nový vězni. Jenže tebe si nikdo neproklepnul. Od tebe dávali všichni ruce pryč a mě prostě zajímalo proč."
"A teď už to víš?" zeptal jsem se potom.
"Hochu kdybych to věděl tak už máš dávno kudlu v břiše." odpověděl s děsivou upřímností.
S tímhle zjištěním jsem se odebral do své cely. A po cestě jsem narazil na Ribeira. Když mě uviděl, tak se okamžitě snažil zahnout na dvůr, ale dostihnul jsem ho.
"Vůbec kurva netuším co se na tomhle hnusným místě děje a je mi to u prdele! Ale jak ses sakra dozvěděl moje pravý jméno?" okamžitě jsem na něho vybalil.
"Synku, začal jsi hrát hru, která jde mimo tvoje chápání a bez znalostí pravidel ji nemůžeš vyhrát. Večer kolem osmé přijď do umývárny a povím ti víc." řekl a odešel.
To mi prozatím stačilo. Vědomí že jsem měl pravdu, když jsem si myslel že se tu dějí až moc divný věci. Napjatě jsem ve své cele čekal na osmou hodinu a ve chvíli kdy dozorce oznamoval osm hodin, jsem vyrazil do umývárny. Jenže tam mě čekalo překvapení. Místo Ribeira tam stál ten dvoumetrovej satanista. Tak je to vždycky, čekáte kněze a přijde hrozivě vypadající ztělesnění satana.
"Ten zkurvenej Ribeiro mě podrazil!" řekl jsem si v duchu.
Chlapík s potetovaným xichtem chytnul mě za mou vězeňskou košili a mrštil o zeď. Rozvalil jsem se na podlaze a tak mě zvedl, chytl pod krkem a řekl "Dávej si pozor na to s kým se tady stýkáš!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | E-mail | Web | 18. května 2010 v 16:24 | Reagovat

Místo kněze satanista... to by položilo každýho kurec...

2 Petra Petra | Web | 19. května 2010 v 15:32 | Reagovat

Hezké :D

3 Lily Addams Lily Addams | Web | 20. května 2010 v 21:54 | Reagovat

to nemá chybu:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama