Démon, kněz a já Samael 1.5.

16. května 2010 v 15:25 | Hubert |  Bůh Vás nenávidí. Všechny!
Od té doby co se mi zdál ten divně skutečnej sen, mám pocit že si mě tu začalo všímat pár vězňů, kterým jsem před tím nestál ani za pohled. Zejména pozornost dvoumetrového, urostlého španěla s potetovaným xichtem mi dělá starosti. Když jsem se ptal Rufina co je ten chlápek zač, tak říkal že tu je za několika násobnou vraždu. Prý se o něm povídá že poté co své oběti zmasakroval, je ještě dlouhé hodiny znásilňoval. A bylo jedno zda šlo o mladou ženu, starce či nebohé nemluvně.
"Je to démon v těle zrůdného člověka. Dávej si na něj pozor. Na vlastní oči jsem viděl jak ten hromotluk mrzačí v umývarně jednoho z těch novejch dozorců." řekl Rufino a já mu věřím. On toho sice hodně nakecá, ale v tomhle je dobrý mu důvěřovat.
Před pár dny proběhnul soud, který měl rozhodnout o mé budoucnosti. Ani jsem na něm nebyl. Bylo totiž celkem jasný jak to skončí. Dostal jsem doživotí bez možnosti odvolání nebo pozdějšího zkrácení trestu. I ten podělanej Rufino dostal menší trest než já - za to co jsem vlastně neudělal. Vzhledem k tomu že jsem se na tento verdikt psychicky připravil, tak mě to ani nedostalo tak jak mohlo. Přesto jsem se necítil úplně nejlíp. Soud mi alespoň povolil větší svobodu pohybu ve věznici, což mi umožňuje dozvědět se víc věcí o tom chlápkovi s potetovaným xichtem.
Už asi dva týdny mi nikdo nepodstrčil do cely žádnou knihu, jak jsem byl zvyklej každé úterý a čtvrtek. Dnes jsem na dvoře zjistil kdo ty knihy do mé cely propašovával. Byl to ten zmrzačenej dozorce. Říkal to Rufino, kterej dokonce viděl jak mi ty knihy prostrkává pod dveřmi. Když ho v té umývárně našli, tak měl prý rozlámané všechny kosti v těle a už byl dávno mrtvý. Vyvolává to ve mě spoustu otázek. Například proč ten dozorce riskoval ztrátu zaměstnání jenom pro to, aby mě aspoň trochu zpříjemnil pobyt ve vězení? Nebo proč mi dával do cely knihy jenom s náboženskou nebo satanistickou tématikou? A hlavně, proč ho ten chlápek s potetovaným xichtem zabil?
Procházel jsem se po dvoře, když v tom ke mě přistoupil chlapík s dlouhými šedivými vlasy a šedivým plnovousem. Mohlo mu být kolem šedesáti, ale v téhle díře to jde těžko poznat. Každej týden na tomhle místě vám přidá na věku tři roky života.
"Milí Samaeli já jsem tvůj přítel. Vím co se ti zdálo za sen. Připadal ti skutečný. A máš pravdu. Skutečný byl." řekl a aniž bych stihnul cokoliv říct odešel.
Jak ten pomatenej blázen znal moje pravé jméno? Vždyť jsem si ho před sedmi lety, hned po příchodu do Španělska změnil na Fernando Lorente.
Ihned jsem šel za Rufinem a zeptal jsem se ho na toho chlápka.
"Tak toho si drž od těla, kámo. Je trochu vyšinutej. Jmenuje se Ribeiro. Prej to býval kněz v nějaké malé vesnici na jihu Španělska. Přišel tam jako mladej ambiciózní kněz, ale po prvním roce jeho služeb se ve vesnici začaly dít divný věci. V jednom týdnu zemřeli za záhadných okolností všechny děti, které v té vesnici žili. Po měsících vyšetřování nakonec policii navedla záhadná osoba právě na Ribeira. Neměli na něj žádné důkazy, ale celá vesnice se spikla proti němu a tak ho zašili. Už je to přes třicet let a zdá se být čím dál šílenější. Každou noc si pročítá bibli a modlí se za děti, které v té vesnici zemřeli."
Večer jsem šel do umývárny kam mi byl povolen přístup bez toho aby se mnou šel jeden z těch přihřátejch dozorců. Slyšel jsem jak se tam už někdo sprchuje, což zas tak nevadí, protože ve vězení to nefunguje jak to ukazujou ve filmech. Tady nemusím mít strach zohnout se pro mýdlo. Rufino říkal že teplý hrátky tady skončili od té doby, co sem jeden z dozorců pašuje pornočasáky.
Vešel jsem do umývarny a přede mnou stál ten dvoumetrovej španěl s potetovaným xichtem, úplně nahej. Není moc věcí, který by mě rozhodili, ale když jsem ho uviděl tak přísahám že jsem se málem posral. Stál tam, díval se mi do očí a já měl chuť brečet. Pak se otočil a já poprvé uviděl že má přes celý záda vytetovanej obrovskej obrácenej kříž.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hubert Hubert | Web | 16. května 2010 v 15:27 | Reagovat

Pokračování příběhu "Bůh vás nenávidí. Všechny!"
Od této epizody bude mít každá další svůj vlastní název.

2 Ziky O. Ziky O. | E-mail | Web | 16. května 2010 v 16:01 | Reagovat

Vapdá to zajímavě, je tam složitější zápletka ;) Chci vědět jak to bude pokračovat, velice zvláštní x)

3 Venom Venom | E-mail | Web | 16. května 2010 v 16:10 | Reagovat

Ten pocit znám... když vidím jisté osoby taky se mi chce brečet... tvl asi bych si to sprchování na místě toho cápka rozmyslela :D

4 Petra Petra | Web | 16. května 2010 v 18:12 | Reagovat

Ty jo... Dneska neusnu :D Začínáš přitvrzovat :D
Máš to dobře vymyšlený, už se těším až mi to začne dávat nějaký souvislosti :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama