Sex, drogy a Heavy Metal 2. díl, 5. kapitola

29. dubna 2010 v 8:40 | Hubert |  Sex, drogy a Heavy Metal
5. kapitola
Takhle klidnej a spokojenej spánek jsem ještě nezažil. Všechna ta agresivita, spolu s drogami jako by úplně zmizela z mého těla. Cítil jsem se jako novej člověk. Dal jsem si sprchu a přemýšlel, co se to vlastně včera dělo. A jak jsem tak přemýšlel, tak se mě ty včerejší události začali vynořovat z mé hlavy jako nějaké strašidelné noční můry. A s heroinovým oparem ze mě pomalu začala vyprchávat i má dobrá nálada. Tento hodně nepříjemný pocit umocnila i moje sestra, která právě vtrhla do bytu po noční šichtě v baru.
"Ty blbej kreténe. Cos to včera dělal u nás v baru? Já bych tě nejradši zabila! Vždyť jsem málem přišla o práci!"
V šoku jsem na ni zíral a jen jsem nasraně pronesl "Tak až příště někdo přijde, zbije tě a znásilní. Tak s mou pomocí rozhodně nepočítej."
Nechápal jsem to. Já se jako každej správnej bratr zastal svý ségry a ta děvka mě za to ještě vynadá že málem přišla o práci. Na tohle už fakt nemám nervy. Sbalil jsem si věci a prásknul za sebou dveřma. Od teď už nemám rodinu!
Všechna zlost a agresivita je zase zpět v mém těle. Ten ďábel ve mě se znovu probudil. A to jsem v noci přemýšlel že začnu znovu a jinak. Tahle rozmíška s mojí teď už bývalou sestrou mě, ale vrátila zpět do těch sraček ve kterých se už pár let pachtím. Jako snad každej den, tak i v tuhle chvíli jsem se pokusil svoji zlost přebít trávou. Jedno sklo, druhý sklo a už jsem vztek přestával cítit. Jen tak apaticky jsem kráčel městem. Totálně červený oči a nepřítomný výraz, to je často mým poznávacím znamením. Ten den nebyl vyjímkou. Po pár hodinách mě ale moje osamělost přestala bavit. Vzal jsem mobil a napsal jsem smsku Davidovi. Na tu však neodpověděl. Moc jsem tomu nerozuměl. David byl vždycky do pěti minut u mě, když jsem ho potřeboval. Jsme jako bratři takže jsem si začal dělat starosti co se s ním děje. Snažil jsem se mu dovolat, ale byl nedostupný. A tak jsem se na to vykašlal a zavolal jsem Zdenálovi. Zdenál je můj starej kámoš ze základky. Čtyři roky jsme spolu seděli v lavici a navzájem jsme se ovlivňovali. On ovlivnil můj hudební vkus, já jeho postoj k drogám.
Nedávno se dal na dráhu dealera trávy a docela slušně se zapracoval v konkurenci jaká u nás ve městě panuje. Když jsem mu zavolal tak během deseti minut přiběhnul za mnou k nákupnímu centru kde jsem rád posedával a hvízdal na dvě sexy prodavačky kosmetiky. Zdenál přišel, pozdravil mě a mocně hvízdnul na ty dvě prodavačky. Docela nás rozesmívalo jak se ty holky červenaly při každým hvízdnutí. Po chvíli nás to omrzelo a tak Zdenál zavolal pár kámošům. Přišli tři.
Byla to trojice pofidérních chlapíků pohybujících se na hranici mezi planetou hoperů a přihřátých šampónů. Trochu jsem tušil že jestli si ti tři do mě rejpnou tak bude malér. Pak jsem se zeptal Zdenála jestli v poslední době neviděl Davida.
"Jo dneska jsem volal Frantovi a ten blbec říkal že jeli s Fredem a Davidem na Wacken. Ale z toho se teď posereš: bez lístků!" řekl Zdenál a strašně se u toho tlemil. Tak to je hezký. Ti tři dementi si odjedou na Wacken a mě o tom neřeknou ani slovo.
"Nic tak to pojedu za nima. Stejně nemám kde spát. Určitě maj stany tak to bude lepší než spát někde v lese." řekl jsem rozhodně.
"No přemlouvat tě nebudu, ale nechceš tady ještě chvilku zůstat? Kámoši donesli hulení." reagoval Zdenál.
Na to jsem nemohl říct ne. Zhulili jsme se a ti tři borci začínali vymýšlet blbosti. Procházeli jsme se za městem v lese a jeden z těch idiotů začal dělat že jede v autě. Druhej se zařadil vedle něj a začal zpívat. Z druhé strany se mu zařadil i ten třetí týpek a začal zpívat taky.
"Ganja Man. Ganja Man óóóó Ganja Man." zpívali ti dva tomu uprostřed, kterej dělal s rukama jako že drží volant a sem tam pohnul pravou rukou jako s řadící pákou. Ten týpek uprostřed si pochvaloval jak mu funguje rádio, když v tom se ten jeho kámoš co šel nalevo přemístil k jeho pravé ruce. Takže na pravé straně byli dva. A tak ten borec co dělal že řídí si začal stěžovat že mu blbnou repráky. Protože levej reprák nefunguje a pravej je zas moc zesílenej. No musím uznat že mě to celkem pobavilo. Pak ale začal šťouchat do mě a říkal že jsem stěrač a že musí zjistit jestli stírám. Tak jsem se nasral a jednu mu vpálil přesně do nosu. A do toho Zdenál pobaveně pronesl tomu týpkovi co se válel na zemi a držel si nos "No ty vole tak ten tě setřel! Tak myslím že stěrač ti funguje na jedničku."


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | E-mail | Web | 29. dubna 2010 v 9:26 | Reagovat

Tak to by střízlivýho nenapadlo xD dobrej stěr-ač :)

2 Petra Petra | Web | 29. dubna 2010 v 13:27 | Reagovat

Jojo, stěrač funguje na jedničku :D

3 Lily Addams Lily Addams | Web | 2. května 2010 v 12:36 | Reagovat

Ta poslední věta nemá chybu :D

4 eevi eevi | 20. května 2014 v 16:44 | Reagovat

Celá ta věc s tím autem nemá chybu...... :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama