Sex, drogy a Heavy Metal 2. díl, 4. kapitola

27. dubna 2010 v 20:03 | Hubert |  Sex, drogy a Heavy Metal
4. kapitola
U nohou mi ležela sestra. Měla ruce a šaty od krve a plakala. Vůbec jsem nechápal co se to děje. Byl jsem ještě v takovém heroinovém transu že jsem si neuvědomoval co se tady proboha stalo.
"Co jsi udělal Martinovi?" ptala se mě pořád dokola jako šílená.
"Tomu zkurvenýmu hajzlovi jsem ukázal že do mě se srát nebude." odpověděl jsem zbytečně surově.
"Ale co se stalo tobě?"
"Byl tady. A s ním nějaký obrovský chlápci. Začali mě mlátit a pak..." řekla a znovu se rozplakala.
Víc jsem nepotřeboval slyšet. Bylo jasný co se tady dělo. Ten zfetovanej punkáč si se svými kámoši šel za mnou vyřídit účty. A když jsem nebyl doma, tak se vyřádili aspoň na mé sestře. Takhle se nezachová žádnej normálně myslící člověk. Takhle se zachová jen podělanej bastard. Sestru jsem šetrně překročil, vytáhl jsem z pod mé postele velkou kovovou tyč a šel zabít ty zkurvený zbabělce.
Můj vztek toho dne už několikrát dosáhl maxima. Jenže v tuhle chvíli už to maximum prostě přestalo existovat. Dokonale mi rupli nervy. Vyběhl jsem ven z domu a běžel jsem do blízkého parku. Doufal jsem že tam toho hajzla najdu. Jenže tam nebyl. A tak jsem zamířil do baru kde dělá ségra a ten punkáč tam často chodí. Po cestě jsem omylem srazil takového dvou metrového chlápka. Ten se zvednul a nejspíš se mě chystal jednu vlepit. Jenže než stihnul udělat nějakej pohyb tak jsem ho uzemnil tou tyčí, kterou jsem stále držel v ruce. Další rána a další. Pak jsem se rozmáchl naposled a s nechutným křupnutím jsem mu přerazil nohu v holeni. Byl jsem totálně nepříčetnej a vůbec jsem nevnímal lidi, kteří na tu celou show koukali. Chlapík skučel bolestí a já se znovu rozběhl. Do baru jsem vběhl aniž by mě zastavila ochranka. Už nějakou dobu jsem je znal a tak neřešili kam mám tak na spěch a proč sebou nesu tu kovovou tyč.
Rozhlídnul jsem se po lokále a najednou jsem ho spatřil.
"Ty zkurvenej sráči! Cos to provedl mojí sestře?!
Ve chvíli kdy se otočil jsem mu zasadil takový dělo do nosu že jsem si zlomil dva prsty na pravé ruce. Bolest jsem ale necítil. Jenom nenávist a hněv.
Trochu jsem zařídil v baru rozruch a já nevěděl kterýho hnusnýho parchanta mám trefit tou tyčí jako prvního. Takže jsem máchal kolem sebe a mám dojem že spoustu  ran schytali i kluci z ochranky, kteří nešli po mě, ale po tom punkáčovi, protože jim nebyl už delší dobu po chuti a teď měli důvod mu pořádně naložit.
Byla to šílená bitka, které se zúčastnili snad všichni přítomní v baru. Já byl jako smyslů zbavenej a nepřestával jsem kolem sebe mlátit. Všude bylo slyšet jen křupání kostí a tupý zvuk tyče, která tříštila lebky a lámala kosti. Začal jsem cítit průser a tak jsem přestal mávat tou tyčí a rozběhnul jsem se pryč. A měl jsem štěstí. Policajty jsem minul těsně po tom co jsem vyběhnul z baru. Adrenalin mi proudil tělem ještě když jsem přišel domů.
Sestra se mě radši neptala kde jsem byl a proč je ta tyč od krve. Dal jsem si špeka a s pocitem že teď už bude všecko v pohodě jsem v posteli usínal.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | E-mail | Web | 27. dubna 2010 v 20:40 | Reagovat

Nic bych za to nedala, kdyby byl natolik vyfetovanej, že zmlátil někoho úplně jinýho. No beztak zkrosil tunu nevinnejch lidí... Je super že byl novej dílek tak brzy :D

2 Hubert Hubert | Web | 27. dubna 2010 v 21:01 | Reagovat

Sám jsem v šoku! Ale slibuju... příště se polepším a minimálně dva týdny tady článek nepotkáš! :D Né to si dělám samozřejmě srandu. Nevim co se to dneska stalo. Asi opět na chvíli odletěla tvůrčí krize a tak jsem toho chtěl využít. Dobrý vysvětlení... musím se pochválit. :D

3 Lily Addams Lily Addams | Web | 27. dubna 2010 v 21:02 | Reagovat

to je drsné :D

4 Petra Petra | Web | 28. dubna 2010 v 15:25 | Reagovat

Dal jsem si špeka a s pocitem že teď už bude všecko v pohodě jsem v posteli usínal.

Na tom hulení něco bude :-D :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama