Sex, drogy a Heavy Metal 2. díl, 1. kapitola

11. dubna 2010 v 18:32 | Hubert |  Sex, drogy a Heavy Metal
1. kapitola
Dva dny před všemi dosud popsanými událostmi.
Krásně se mi spí. I když se mi vlastně zdá že nespím. Připadá mi že jsem v takovém polospánku.
Probouzí mě hlasy. Slyším hádku. "Ty kreténe! Říkala jsem ti abys mu toho nedával tolik. Vždyť se mohl předávkovat!"  řekl ženský hlas. Otevřel jsem oči. Přede mnou stála moje starší sestra se svým klukem. "Seš v pohodě mladej?" zeptal se mě ségřin kluk. Takovej namachrovanej punkáč s piercingem v obočí, na spodním rtu a kdo ví kde ještě ty kovový věcičky má. Na hlavě má rudýho kohouta a vytetovanej nápis Puk's Not Death. Ségra ho okřikla "Ty ho tady málem zabiješ a pak se jenom zeptáš jestli je v pohodě?" - "Ale běž do hajzlu krávo. Stejně z něj nikdy nebude feťák." dostalo se jí odpovědi.
Vstal jsem, motala se mi hlava a přesto jsem na něj zařval "To si piš že ze mě nebude nějakej zkurvenej feťák. Nikdy bych nechtěl skončit jako ty. Smažka co jenom fetuje a když nefetuje tak přemýšlí kde sehnat nějakej fet."
Ségřin kluk na nic nečekal, poslal mě na zem ranou do nosu a vytáhl vystřelovací nůž, který mě přiložil ke krku. "Tak co mi řekneš teď frajere?" řekl ostře a plivnul mi do tváře. Pak se zvednul a odešel z bytu. Krev mi tekla z nosu proudem. Koukal jsem na ségru, ona na mě. Nic jsme neříkali. Takhle jsem dopadl po mé první a snad navěky poslední dávce heroinu.
Jmenuju se Roni. A co si budeme povídat... jsem agresivní, arogantní blbec co dřív mluví než myslí. Rodiče nemám. A hned jak mi bylo 18 tak jsem se nastěhoval k ségře do města. Před tím jsem bydlel u tety s jejím věčně ožralým manželem, který mě denně mlátil, dokud jsem mu nevrazil nůž do stehna, když se jednou vracel z hospody a chystal se mě znovu zbít. Teta byla hodná, ale měla strach a tak to že mě její manžel mlátil jenom přehlížela. Nakonec ho i přemluvila, aby mě u nich nechali dokud mi nebude 18. Ale už se mnou nikdy nepromluvil. Nikdy se na mě už ani nepodíval. Snad jen když jsem v den svých osmnácti odcházel z domu. Odcházel jsem štastnej že toho hajzla už nikdy neuvidím. Zabydlel jsem se u ségry, která dělá barmanku v místním klubu a já jí tam někdy chodil pomáhat. Na školu jsem se vykašlal. Nějaký prachy jsem si vydělal prodáváním trávy. Kupoval jsem obrovský množství za minimální cenu a pak to prodával po klubech, před vejškama a hlavně v baru kde ségra dělá barmanku. To jsem tam vždycky přišel s desítkou a do hodiny to bylo pryč. Je pravda že většinu toho co jsem koupil, jsem taky vyhulil, ale z toho co jsem prodal se mi vždycky vrátili peníze i s úrokama.
Ségra párkrát za měsíc brala drogy. Poslední dva měsíce, ale chodí s tím punkáčským feťákem a tak bere drogy mnohem častěji. Myslím že víc než by chtěla.
Má malej dvoupokojovej byt. Všude je samá špína a celý byt smrdí po cigaretách a rozlitým chlastu. Můj pokoj je černý doupě kde je jedna postel, stará kovová židle a hromada harampádí, který jsem nasbíral v době kdy jsme s jedním kamarádem vykrádali auta. Někdy mám neovladatelné záchvaty zuřivosti a tak většina věcí co v bytě máme je napůl rozpadlých a většinou nefunkčních. Jako třeba televize, kterou jsem jednoho nehezkýho rána prokopl.
Stejně jako moji kámoši, i já poslouchám extrémní metal. Podle toho se i chovám, podle toho i vypadám.
Dneska jsem si uvědomil, že drogy brát nechci. Ségra mi dala kapesník, ať si utřu ten krvavej nos a šla nakoupit. Já jsem se znovu postavil, šel jsem do pokoje. Vzal nůž, sednul jsem si do kuchyně a čekal až se ten zasranej punkáč vrátí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Venom Venom | E-mail | Web | 11. dubna 2010 v 20:24 | Reagovat

Ten zasranej punkáč pozná středověk :) už se těším na pokračování :-)

2 Petra Petra | Web | 12. dubna 2010 v 18:53 | Reagovat

Joj, dobře :-) Pořádně hustě rozjetý, to se mi líbí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama