Hevn - pochovám bratra a pak?

5. dubna 2010 v 15:40 | Hubert |  Příběhy bez konce... aneb začátek taky nehledej
Osud. Naivní výmluva těch, kteří mají strach vítězit. Ten takzvaný "osud" už zabil spousty lidí. Přitom stačilo jediné, vykašlat se na nějaké kecy o osudu a probudit ve svém nitru touhu zvítězit. Bojovat o život svůj, i ostatních. Zatnout zuby, překonat bolest a nikdy se nevzdát. Se smrtí lidí nemá osud nic společného. Už to kurva pochopte. Lidé věřící v osud nikdy nedoukážou změnit svůj život. Protože si myslí že je už nalinkovaný a změnit ani nelze.
V to stejné věřil i můj bratr. Proto ho dnes musím pochovat. Proto musím zajistit bezpečí jeho ženě a dvoum synům. Můj úkol teď nebude bratra pomstít. Ale vychovat jeho syny tak, aby ho byli schopni pomstít oni!
Naše vesnice ztratila krom velkého válečníka i odvěké přátelé, kteří byli našimi společníky ve válkách. Pomáhali nám stavět naše obydlí a zastrašovali naše největší nepřátele. Jenže dnes se stali našimi největšími nepřátely oni.
Chci vidět tuhle půdu nasáklou Trollí krví!

Tak tohle bude trochu fantasy příběh. Už jsem celkem dlouho nenapsal nic novýho, takže jsem si řekl že sem aspoň dám úvod příběhu "Hevn". "Hevn" znamená v norštině "pomsta", což tak trochu napovídá o čem ten příběh bude. Půjde o konflikt severských lidí, kteří v dobách volna masakrují křesťany. Poklidný život jim změnila smrt jednoho z nich, z rukou dříve zpřátelených Trollů.
Někdy v blízké budoucnosti čekejte pokračování.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 M* M* | Web | 5. dubna 2010 v 20:58 | Reagovat

Už se na pokračování těším.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama