Sex, drogy a Heavy Metal 1. díl, 2. kapitola

17. února 2010 v 13:39 | Hubert |  Sex, drogy a Heavy Metal
Kapitola 2
Většina z vás už má za sebou začátek pouti, která bude delší a mnohem hnusnější než co jste doposud četli. Já jsem David z toho příběhu a pokusím se vás vtáhnout do mého života.
Posledně jsme skončili při útěku před náckama. Jestli se nepletu. Musím se přiznat že když jsme utíkali, byl jsem fakt posranej že nás čapnou. Díky bohu Fred zachoval nezvykle chladnou hlavu a věděl přesně kam poběžíme. A to mě připomíná že vám musím říct proč je Fred vlastně Fred, i když se vůbec nejmenuje Fred. On byl totiž jednu dobu strašně ujetej do Britney Spears (možná jste už slyšeli příběh o zpěvačce, která přišla o rozum a sama si u kadeřnice ostříhala vlasy dohola... čímž ztratila smysl ta návštěva kadeřnictví, když se ostříhala sama).
Představte si tu nechutnou zvrácenost, když přijdete do pokoje téměř dvoumetrovýho metloše a vidíte tam plakáty kapel Behemoth, Marduk a vedle nich plakát přes půlku zdi, na kterým leží Britney Spears v plavkách na pláži. Na tohle ani člověk nemusí být moc zhulenej, aby dostal záchvat smíchu. I když je to lepší.
No ale zpět k tomu proč je Fred Fredem a né někým jiným. Kdysi dávno prohlásil zpěvák kapely Limp Bizkit že hodlá "vojet" zpěvačku Britney Spears. To stejné prohlásil náš Fred, i když o něco dřív než ten zpěvák. A tak se Fredovi začalo říkat Fred Durst (podle jména toho zpěváka). Což se nakonec zkrátilo na pouhopouhé Fred.
Jo a pro pomalejší jedince, mě se říká David, protože se jmenuju David.
No radši budu pokračovat ve vyprávění. Takže jak jsme utíkali k Frantovi tak mě napadlo že vlastně ještě nechci umřít. Protože jsem nestihl spoustu věcí, který jsem plánoval už fakt dlouho. Například na vánoční besídce otcovi firmy zazpívat "God Send Death" (Bůh sesílá smrt) od Slayer nebo nasrat našemu třídnímu do kabinetu. Z toho důvodu jsem zvýšil rychlost a hned ji zase snížil, protože takovej tlak moje prohulený plíce asi těžko někdy vydrží. Díky bohu barák kde bydlí Franta už je poblíž a tak to vypadalo že přežijeme. Oba náckové dělali co mohli, ale už jsme byli příliš daleko než aby nás mohli chytit. Když nám Franta otevřel domovní dveře a rychle zamknul začal Fred nadávat "Jak se kurva ti podělaní pravičáci dozvěděli kde bydlíš?". Teprve teď mi došlo že byli až u našeho bytu, takže ví i jak se jmenuju. Vážnost téhle situace jen zmírňoval zhulenej Franta, kterej nám cestou do jeho bytu povídal "Ty vole Frede ty máš nádherný oči... chlapče... oční modeling... tam je tvá budoucnost."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ahena-wake ahena-wake | Web | 17. února 2010 v 13:45 | Reagovat

jdu na první díl

2 Beauty.Pixie<< Beauty.Pixie<< | Web | 17. února 2010 v 13:49 | Reagovat

Ahoj..Máš moc krásný blog..A tak mě napadlo jestli by ses nechtěla přihlásit do P&S ..Že nevíš co to je? Jestlki máš zviřátka a máš je čím vyblejsknout neváhej a přihlaš se.. Nikoho nenutím ale byla bych ráda kdyby ses přihlásila je to má 1 soutěž a navíc z mé hlavy..:) Pappaa http://hearthouse.blog.cz/1002/p-s-prihlaska

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama