8. dubna (středa)

8. dubna 2009 v 16:18 | Hubert
8. dubna (středa)
3:25 - Probouzí mě telefon. Zvedám ho a v něm Zippy hlásí že je v 6:30 sraz za kotelnou, že pudem omrknout ty holky z internátu. V šoku a rozespalej ze sebe dostávám slovo souhlasu. Něco ve stylu "ok" nebo "di doprdele debile...volat v takovou hodinu", prostě sem něco řekl a Zippy se smíchem zavěsil.
6:15 - Zaspal sem...rychle sem se umyl a běžel do kočárkárny pro kolo.
6:30 - Mám kolo...nemám řidítka. Kašlu na to a běžím na tramvaj. Přišel sem trochu pozdějc ale Zippy teprve dojídal snídani a Tonda si narychlo naplácal na hlavu gel. "Bože...připadám si jak kretén." hlásí Tonda.
Nervozita mezi námi by se dala krájet. Jelikož se s holkama nebavíme ani ve třídě...což považujeme za dost velkou chybu...na konci osmé třídy. Teď mě došlo že sem vám ani nepopsal jak my tři vlastně vypadáme.
Zippy: - Celkem vysokej, má dlouhý takový blond vlasy...ale spíš sou hnědý. Je divnej no...
- Bilance: Jedna holka...chodil s ní dvakrát. Jmenuje se Bára a už se odstěhovala.
Tonda: - Menší postavy, hubenej a kratší blond vlasy.
- Bilance: Holku neměl, i když tvrdí že čeká na tu pravou...
Já: - Nejsem největší, ale nejsem menší než kolega Tonda. Sem normální postavy a mám tmavší krátký vlasy.
- Bilance: Měl sem dvě holky. Chodil sem s něma ve stejnou dobu. A ve stejnou dobu sem se s něma rozešel, protože su pako. Jedna z nich se jmenuje Andrea a chodí s nama do třídy. Pořád se mě líbí, ale vím že už nemám šanci.
No takže v téhle sestavě sme vyrazili směr ubytovna, kde sou holky ubytovaný. Já nesdílel názor kluků, že bysme měli přelíst plot a dostat se na dvorek ubytovny. No přelezli sme ho. I když já furt remcal, protože sem byl fakt hodně nervózní...navíc už začínalo být teplo takže sem se potil jak prase. Tonda začal házet kamínky na okna. A hned první se otevřelo. Naši radost brutálně srazil plešatej páprda, kterej z toho okna vylezl a zařval na nás ať táhnem. Takže sme zdrhli pryč a šli rovnou do školy.
Jelikož sou teď velikonoční prázdniny tak sme poslední den před volnem přežívali dost ztuha, ale díky bohu...přežili sme.
Ale z dneška sem byl fakt nadšenej. Ne kvůli tomu rannímu dobrodružství s plešatým dědou, ale hlavně kvůli tomu že se ke mě ve škole posadila už zmiňavaná Andrea. A úplně normálně se semnou bavila. První hodinu se mě klepala kolena, ale potom už sem to rozjel. Až na hodinu angličtiny kdy na mě při debatě s Andreou na téma mezilidský vztahy čumí Tonda a pak povídá "Ty Huberte, víš že máš poslední model nosu? Po tobě už je jenom klika od dveří.". A to sem se cítil jak debil, protože sem neměl na tak vymazlenej fór jedinou reakci v rukávu....
Odpoledne pak byla nuda....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama