7. dubna (úterý)

7. dubna 2009 v 17:31 | Hubert
7. dubna (úterý)
5:50 - Vstávám...
5:53 - Dochází mi že sem vstal o celých 40 minut dřív než normálně. Chce se mi spát a dostávám závratě při pohledu na hodiny. Jdu si uvařit kafe. Máma už se chystá do práce a diví se proč ještě nespím. Chtěl sem se jí zeptat proč ještě není v práci když má tolik keců, ale radši sem si to rozmyslel.
Kafe dovařilo a já sleduju raní program v televizi. Je to hnus...jak program v televizi, tak to kafe a o mé přeležené pravé noze ani nemluvím. Život stojí za hovno...
Když už sme u toho co stojí... Spodní část mého pižama se v těchto chvílích mocně hlásí o slovo. Což není takovej problém jako spíš to že nikdy nevim co s tímhle druhem problému sakra dělat. Četl sem něco o masturbaci, ale dost dobře si to nedokážu představit, natož abych se o to pokoušel. No zeptám se Zippyho jak to dělá on.
7:45 - Slyším z venku řev a nadávky. Koukám z okna a tam stojí Zippy a řve "Pičoooo, nefunguje zvonek...tak neser a slez dolů."
Školu popisovat nebudu...prostě nuda.
15:00 - Se scházíme se Zippym rovnou za kotelnou. Já donesl cigarety a Zippy plynovej hořák. Nakonec sme ale použili zápalky co sem pro jistotu šlohl tatovi. Zápálil sem cigáro...na pátej pokus, protože ty zápalky byly extrémě lámavý. Což měli napsat na krabičku. Vdechl sem nasátý kouř a ten se obratem vyřítil z plic ve společnosti mého oběda. "Slyšel sem že, když člověk začíná kouřit tak hodně kašle, ale že by někdo po prvním prásku zvracel o tom fakt nevím." reaguje Zippy při prohlížení obsahu mého žaludku. "Ty tomu hovno rozumíš...já totiž když kašlu tak zvracím, vole." marně zamítám Zippyho postoj k mé výdrži.
Koukal sem na Zippyho, kterej vypadal že kouřit umí jak padesátiletej řidič náklaďáku. Zíral sem tak dlouho než Zippy prohlásil "Tak vtáhnout to už umím...teď se ještě naučit šlukovat.". A Zippy se rozkašlal. Rozhodly sme se že šlukovat cigaretu je blbost a dělá to každej průměrnej kuřák. Tak že sme kouř začali vtahovat a rychle vyfukovat. Což nás strašně bavilo...navíc sme si připadali jak neskuteční borci.
Při této pánské zálibě sem si vzpoměl na můj problém se spodní částí těla, která hlavně poránu nabírá na velikosti a tuhosti. Tak sem se Zippyho zeptal, jak to řeší on. "Normálně zahoním a je to." reagoval pobaveně můj potenciální nejlepší kámoš. Tak sem radši držel hubu, protože na blbý otázky tady sou jiní.
Například Tonda, kterej si to k nám mířil na kole. "Borci vy máte cigáro? Dejte mi.". "Ok, ale nesmíš šlukovat." poučuju Tondu. "Hoši nechcete jít se semnou mrknout na zastávku? Začali se tam scházet neskutečný kočky." navrhuje při vyfouknutí kouře Tonda. "Prej totiž přijela nějaká dívčí internátní škola...a budou tady celej týden.". "Dneska už budu muset domů, ale zítra hned ráno to tam omrknem...tak zatím čus." odpovídám.
Po cestě domů o tomhle přemýšlím a říkám si že přichází pravá chvíle zkusit masturbaci.
Domů přicházím brzo a naši ještě nejsou doma z týdenního nákupu. A tak zapínám televizi...u které i usínám........
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama