6. dubna (pondělí)

6. dubna 2009 v 11:17 | Hubert
Mám deník....
Ano v den mých 14tin...a 7 dnů k tomu.

6. dubna (pondělí)
6:30 - Právě vstávám a snažím se nemyslet na to že dneska je zase škola. Dalo by se říct že na to zapomínám rychle, protože sem teď na pět minut usnul.
Přemýšlím jestli není totální blbost psát si deník. Na druhou stranu...o prázdinách sem četl knížku a jmenovala se "Mládí v hajzlu" a v té knížce si psal kluk v mým věku deník...a z toho sem usoudil že to může být celkem sranda. Interní poznámka: Není to sranda.
Ale zkusím to vydržet aspoň pár dnů.
Jdu se nasnídat. Na stole leží koláč s kakaem. Z čehož nemám moc velkou radost, protože nesnáším sladký po ránu. A většinou po něm i zvracím.
7:10 - Zvracím...nebylo nic snazšího než si odplivnout do umyvadla a hodit tam rovnou nehorázně brutální šavli. Překvapeně sem na to dílo koukal a nenašel sem žádný zbytky špaget, který sem měl k večeři. Ale sem rád že raní nevolnost mám za sebou...sakra...někdy si připadám jak těhotnej.....
7:40 - Můj kámoš Zippy zřejmě usnul na našem zvonku. Houknul sem na něho z vokna že už du. Což nebyla tak úplně pravda, ale milosrdná lež je v tuhle chvíli to nejlepší řešení.
7:58 - Dobíháme do školy a nadáváme naší šatnářce Anče že je blbá že zamyká tak brzo. Ona to snad nikdy nepochopí...já být šatnářem tak chodím zamykat až ve chvíli kdy učitelka vchází do třídy. A dělám jako že sem zapoměl zamčit. Zabil bych tak pět minut nudnýho zapisování a vrátil bych se na ještě nudnější přednášku o tom jak poznám úhel 70 stupňů. Když nad tím tak přemýšlím tak tahle teorie nepostrádá moji typickou demenci, kterou mám zřejmě poděděnou po tatovi.
Škola proběhla tak jak měla. Nic sem se nedozvěděl, ale vyměnil sem svoje pouzdro do školy za pět cigaret.
Nekouřím, ale tata říká že se má vyzkoušet všecko. Říká to teda většinou když nasává a mámě vysvětluje proč by šel do skupinovýho sexu, ale i tak je to hezký motto, který se dá moc dobře zneužít.
Domlouváme se ze Zippym kde a kdy si zkusíme zapálit. Domluvili sme se na pátou hodinu za jeho barákem. Což sou ode mě tři zastávky šalinou (teda tramvají).
17:15 Zippy se omlouvá že přišel pozdě...jelikož já přišel před minutou tak sem mu udělal pětiminutovou přednášku o tom proč je čurák a že kámoši choděj vždycky včas. Jenže mě utřel, protože mě viděl z okna jak dobíhám za jeho barák. Šli sme za kotelnu, aby nás nikdo neviděl. Vytahuju cigarety a žádám Zippyho aby mě dal zapalovač -"Nemám zapalovač!"- -"Tak mě dej sirky!"- -"Ty vole já nemám ani sirky."- -"Dobře konec srandy...naval ty zápalky!"- -"Už toho mám dost...du domů!"-. Nakonec z něho vylezlo že nemá nic a že myslel že oheň zařizuju já. Jelikož sem ale zařizoval cigarety tak sem selským rozumem odtušil že zapalovač sežene on.
No dohodli sme se že budem kouřit zítra, protože zapalovač musí Zippy šlohnout tatovi a ten je teď doma.
Takže moje první kouřová se odkládá...su zvědavej co to semnou udělá......

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anand Anand | E-mail | Web | 29. března 2012 v 15:04 | Reagovat

Tady je to velmi zajímavé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama