Duben 2009

8. dubna (středa)

8. dubna 2009 v 16:18 | Hubert
8. dubna (středa)
3:25 - Probouzí mě telefon. Zvedám ho a v něm Zippy hlásí že je v 6:30 sraz za kotelnou, že pudem omrknout ty holky z internátu. V šoku a rozespalej ze sebe dostávám slovo souhlasu. Něco ve stylu "ok" nebo "di doprdele debile...volat v takovou hodinu", prostě sem něco řekl a Zippy se smíchem zavěsil.
6:15 - Zaspal sem...rychle sem se umyl a běžel do kočárkárny pro kolo.
6:30 - Mám kolo...nemám řidítka. Kašlu na to a běžím na tramvaj. Přišel sem trochu pozdějc ale Zippy teprve dojídal snídani a Tonda si narychlo naplácal na hlavu gel. "Bože...připadám si jak kretén." hlásí Tonda.
Nervozita mezi námi by se dala krájet. Jelikož se s holkama nebavíme ani ve třídě...což považujeme za dost velkou chybu...na konci osmé třídy. Teď mě došlo že sem vám ani nepopsal jak my tři vlastně vypadáme.
Zippy: - Celkem vysokej, má dlouhý takový blond vlasy...ale spíš sou hnědý. Je divnej no...
- Bilance: Jedna holka...chodil s ní dvakrát. Jmenuje se Bára a už se odstěhovala.
Tonda: - Menší postavy, hubenej a kratší blond vlasy.
- Bilance: Holku neměl, i když tvrdí že čeká na tu pravou...
Já: - Nejsem největší, ale nejsem menší než kolega Tonda. Sem normální postavy a mám tmavší krátký vlasy.
- Bilance: Měl sem dvě holky. Chodil sem s něma ve stejnou dobu. A ve stejnou dobu sem se s něma rozešel, protože su pako. Jedna z nich se jmenuje Andrea a chodí s nama do třídy. Pořád se mě líbí, ale vím že už nemám šanci.
No takže v téhle sestavě sme vyrazili směr ubytovna, kde sou holky ubytovaný. Já nesdílel názor kluků, že bysme měli přelíst plot a dostat se na dvorek ubytovny. No přelezli sme ho. I když já furt remcal, protože sem byl fakt hodně nervózní...navíc už začínalo být teplo takže sem se potil jak prase. Tonda začal házet kamínky na okna. A hned první se otevřelo. Naši radost brutálně srazil plešatej páprda, kterej z toho okna vylezl a zařval na nás ať táhnem. Takže sme zdrhli pryč a šli rovnou do školy.
Jelikož sou teď velikonoční prázdniny tak sme poslední den před volnem přežívali dost ztuha, ale díky bohu...přežili sme.
Ale z dneška sem byl fakt nadšenej. Ne kvůli tomu rannímu dobrodružství s plešatým dědou, ale hlavně kvůli tomu že se ke mě ve škole posadila už zmiňavaná Andrea. A úplně normálně se semnou bavila. První hodinu se mě klepala kolena, ale potom už sem to rozjel. Až na hodinu angličtiny kdy na mě při debatě s Andreou na téma mezilidský vztahy čumí Tonda a pak povídá "Ty Huberte, víš že máš poslední model nosu? Po tobě už je jenom klika od dveří.". A to sem se cítil jak debil, protože sem neměl na tak vymazlenej fór jedinou reakci v rukávu....
Odpoledne pak byla nuda....

7. dubna (úterý)

7. dubna 2009 v 17:31 | Hubert
7. dubna (úterý)
5:50 - Vstávám...
5:53 - Dochází mi že sem vstal o celých 40 minut dřív než normálně. Chce se mi spát a dostávám závratě při pohledu na hodiny. Jdu si uvařit kafe. Máma už se chystá do práce a diví se proč ještě nespím. Chtěl sem se jí zeptat proč ještě není v práci když má tolik keců, ale radši sem si to rozmyslel.
Kafe dovařilo a já sleduju raní program v televizi. Je to hnus...jak program v televizi, tak to kafe a o mé přeležené pravé noze ani nemluvím. Život stojí za hovno...
Když už sme u toho co stojí... Spodní část mého pižama se v těchto chvílích mocně hlásí o slovo. Což není takovej problém jako spíš to že nikdy nevim co s tímhle druhem problému sakra dělat. Četl sem něco o masturbaci, ale dost dobře si to nedokážu představit, natož abych se o to pokoušel. No zeptám se Zippyho jak to dělá on.
7:45 - Slyším z venku řev a nadávky. Koukám z okna a tam stojí Zippy a řve "Pičoooo, nefunguje zvonek...tak neser a slez dolů."
Školu popisovat nebudu...prostě nuda.
15:00 - Se scházíme se Zippym rovnou za kotelnou. Já donesl cigarety a Zippy plynovej hořák. Nakonec sme ale použili zápalky co sem pro jistotu šlohl tatovi. Zápálil sem cigáro...na pátej pokus, protože ty zápalky byly extrémě lámavý. Což měli napsat na krabičku. Vdechl sem nasátý kouř a ten se obratem vyřítil z plic ve společnosti mého oběda. "Slyšel sem že, když člověk začíná kouřit tak hodně kašle, ale že by někdo po prvním prásku zvracel o tom fakt nevím." reaguje Zippy při prohlížení obsahu mého žaludku. "Ty tomu hovno rozumíš...já totiž když kašlu tak zvracím, vole." marně zamítám Zippyho postoj k mé výdrži.
Koukal sem na Zippyho, kterej vypadal že kouřit umí jak padesátiletej řidič náklaďáku. Zíral sem tak dlouho než Zippy prohlásil "Tak vtáhnout to už umím...teď se ještě naučit šlukovat.". A Zippy se rozkašlal. Rozhodly sme se že šlukovat cigaretu je blbost a dělá to každej průměrnej kuřák. Tak že sme kouř začali vtahovat a rychle vyfukovat. Což nás strašně bavilo...navíc sme si připadali jak neskuteční borci.
Při této pánské zálibě sem si vzpoměl na můj problém se spodní částí těla, která hlavně poránu nabírá na velikosti a tuhosti. Tak sem se Zippyho zeptal, jak to řeší on. "Normálně zahoním a je to." reagoval pobaveně můj potenciální nejlepší kámoš. Tak sem radši držel hubu, protože na blbý otázky tady sou jiní.
Například Tonda, kterej si to k nám mířil na kole. "Borci vy máte cigáro? Dejte mi.". "Ok, ale nesmíš šlukovat." poučuju Tondu. "Hoši nechcete jít se semnou mrknout na zastávku? Začali se tam scházet neskutečný kočky." navrhuje při vyfouknutí kouře Tonda. "Prej totiž přijela nějaká dívčí internátní škola...a budou tady celej týden.". "Dneska už budu muset domů, ale zítra hned ráno to tam omrknem...tak zatím čus." odpovídám.
Po cestě domů o tomhle přemýšlím a říkám si že přichází pravá chvíle zkusit masturbaci.
Domů přicházím brzo a naši ještě nejsou doma z týdenního nákupu. A tak zapínám televizi...u které i usínám........

6. dubna (pondělí)

6. dubna 2009 v 11:17 | Hubert
Mám deník....
Ano v den mých 14tin...a 7 dnů k tomu.

6. dubna (pondělí)
6:30 - Právě vstávám a snažím se nemyslet na to že dneska je zase škola. Dalo by se říct že na to zapomínám rychle, protože sem teď na pět minut usnul.
Přemýšlím jestli není totální blbost psát si deník. Na druhou stranu...o prázdinách sem četl knížku a jmenovala se "Mládí v hajzlu" a v té knížce si psal kluk v mým věku deník...a z toho sem usoudil že to může být celkem sranda. Interní poznámka: Není to sranda.
Ale zkusím to vydržet aspoň pár dnů.
Jdu se nasnídat. Na stole leží koláč s kakaem. Z čehož nemám moc velkou radost, protože nesnáším sladký po ránu. A většinou po něm i zvracím.
7:10 - Zvracím...nebylo nic snazšího než si odplivnout do umyvadla a hodit tam rovnou nehorázně brutální šavli. Překvapeně sem na to dílo koukal a nenašel sem žádný zbytky špaget, který sem měl k večeři. Ale sem rád že raní nevolnost mám za sebou...sakra...někdy si připadám jak těhotnej.....
7:40 - Můj kámoš Zippy zřejmě usnul na našem zvonku. Houknul sem na něho z vokna že už du. Což nebyla tak úplně pravda, ale milosrdná lež je v tuhle chvíli to nejlepší řešení.
7:58 - Dobíháme do školy a nadáváme naší šatnářce Anče že je blbá že zamyká tak brzo. Ona to snad nikdy nepochopí...já být šatnářem tak chodím zamykat až ve chvíli kdy učitelka vchází do třídy. A dělám jako že sem zapoměl zamčit. Zabil bych tak pět minut nudnýho zapisování a vrátil bych se na ještě nudnější přednášku o tom jak poznám úhel 70 stupňů. Když nad tím tak přemýšlím tak tahle teorie nepostrádá moji typickou demenci, kterou mám zřejmě poděděnou po tatovi.
Škola proběhla tak jak měla. Nic sem se nedozvěděl, ale vyměnil sem svoje pouzdro do školy za pět cigaret.
Nekouřím, ale tata říká že se má vyzkoušet všecko. Říká to teda většinou když nasává a mámě vysvětluje proč by šel do skupinovýho sexu, ale i tak je to hezký motto, který se dá moc dobře zneužít.
Domlouváme se ze Zippym kde a kdy si zkusíme zapálit. Domluvili sme se na pátou hodinu za jeho barákem. Což sou ode mě tři zastávky šalinou (teda tramvají).
17:15 Zippy se omlouvá že přišel pozdě...jelikož já přišel před minutou tak sem mu udělal pětiminutovou přednášku o tom proč je čurák a že kámoši choděj vždycky včas. Jenže mě utřel, protože mě viděl z okna jak dobíhám za jeho barák. Šli sme za kotelnu, aby nás nikdo neviděl. Vytahuju cigarety a žádám Zippyho aby mě dal zapalovač -"Nemám zapalovač!"- -"Tak mě dej sirky!"- -"Ty vole já nemám ani sirky."- -"Dobře konec srandy...naval ty zápalky!"- -"Už toho mám dost...du domů!"-. Nakonec z něho vylezlo že nemá nic a že myslel že oheň zařizuju já. Jelikož sem ale zařizoval cigarety tak sem selským rozumem odtušil že zapalovač sežene on.
No dohodli sme se že budem kouřit zítra, protože zapalovač musí Zippy šlohnout tatovi a ten je teď doma.
Takže moje první kouřová se odkládá...su zvědavej co to semnou udělá......